KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Gouache 13693407
nr 1369 3407
Ingbritt Irene Lagerberg
(f. 1943), Sverige
Gouache, Katter. Signerad. Motivet: 44x56 cm
Ingbritt Irene Lagerberg, svensk bildkonstnär född 1943.
Utrop:
2.000 kr
Såld:
1.600 kr
måndag 21 december 2020
kl 19:46:36
17/12 20:31:44
1.500 kr
21/12 19:39:41
Ingbritt Irene Lagerberg
Läs mer om Ingbritt Irene Lagerberg
Gouache